- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 3 portov
- SWITCH POE / EXTENDER DS-3E0103DP-E/R 3-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE / EXTENDER DS-3E0103DP-E/R 3-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE / EXTENDER DS-3E0103DP-E/R 3-PORTOVÝ HikvisionSkladom34,19 EUR27,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x RJ45 10/100 Base-T + vstup napájanie : PoE (802.3af/at), 2 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Spotreba energie: | ≤ 0.92 W v pohotovostnom režime |
| Dosah: | 100 m - Vstup 100 m - Výstup |
| Tabuľka MAC adries: | 2 K |
| Spínací výkon: | 0.6 Gbps |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 0.45 Mpps |
| Vyrovnávacia pamäť: | 0.77 Mbit |
| Ochrany: | Proti prepätiu - 2 kV |
| Kryt: | Desktop, Plastová |
| Napájanie: | PoE (802.3af/at) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 ... 40 °C / 5 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.048 kg |
| Rozmery: | 79 x 53 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





