- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 3 portov
- SWITCH POE / EXTENDER DS-3E0503DP-E/R 3-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE / EXTENDER DS-3E0503DP-E/R 3-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE / EXTENDER DS-3E0503DP-E/R 3-PORTOVÝ HikvisionSkladom58,24 EUR47,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x RJ45 Gigabit Ethernet + vstup napájanie : PoE (802.3af/at), 2 x RJ45 Gigabit Ethernet + PoE (802.3af/at) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Spotreba energie: | ≤ 1.55 W v pohotovostnom režime |
| Dosah: | 100 m - Vstup 100 m - Výstup |
| Tabuľka MAC adries: | 2 K |
| Spínací výkon: | 6 Gbps |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 4.46 Mpps |
| Vyrovnávacia pamäť: | 1 Mbit |
| Ochrany: | Proti prepätiu - 2 kV |
| Kryt: | Desktop, Plastová |
| Napájanie: | PoE (802.3af/at) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 ... 40 °C / 5 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.058 kg |
| Rozmery: | 88 x 58 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





