- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- SWITCH POE / EXTENDER POE40 4-PORTOVÝ CUDY
SWITCH POE / EXTENDER POE40 4-PORTOVÝ CUDY
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE / EXTENDER POE40 4-PORTOVÝ CUDYSkladom44,63 EUR36,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 ( 4 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ45 - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 4 Porty LAN & PoE : 1 Port Uplink ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Počet vetrákov: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 25.5 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Kovová |
| Napájanie: | Port Uplink - PoE (802.3af/at/bt) |
| Spotreba energie: | 2 W (bez PoE) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 120 x 85 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





