- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- SWITCH POE / EXTENDER SPT-POE/3-POE-OUTDOOR-E 4-PORTOVÝ DELTA NETWORK
SWITCH POE / EXTENDER SPT-POE/3-POE-OUTDOOR-E 4-PORTOVÝ DELTA NETWORK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE / EXTENDER SPT-POE/3-POE-OUTDOOR-E 4-PORTOVÝ DELTA NETWORKSkladom9,79 EUR7,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 3 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at), 1 x RJ45 10/100 Base-T - Uplink + vstup napájanie ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 3 Porty RJ-45 + PoE OUT, 10 / 100 Mbps : 1 Port RJ45 (Uplink) + PoE IN ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W @ Porty LAN1 ... LAN3 |
| Maximálny celkový výkon: | 30 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plastová - Nástenná, visiaca |
| Napájanie: | 48 ... 56 V DC - PoE (802.3af/at) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 129 x 90 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA NETWORK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





