- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 6 portov
- SWITCH POE / EXTENDER SPT-POE/4-POE-DIN-E 5-PORTOVÝ DELTA NETWORK
SWITCH POE / EXTENDER SPT-POE/4-POE-DIN-E 5-PORTOVÝ DELTA NETWORK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE / EXTENDER SPT-POE/4-POE-DIN-E 5-PORTOVÝ DELTA NETWORKSkladom12,99 EUR10,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at), 1 x RJ45 10/100 Base-T - Uplink + vstup napájanie ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 4 Porty RJ-45 + PoE OUT, 10 / 100 Mbps : 1 Port RJ45 (Uplink) + PoE IN ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W @ port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 90 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plastová, Desktop / Lišta DIN TS-35 |
| Napájanie: | 48 ... 56 V DC - Hi-PoE (802.3af/at/bt) @ LAN 1 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 86 x 56 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA NETWORK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





