- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 6 portov
- SWITCH POE / EXTENDER SPT-POE/4G-POE-OUTDOOR-E 5-PORTOVÝ DELTA NETWORK
SWITCH POE / EXTENDER SPT-POE/4G-POE-OUTDOOR-E 5-PORTOVÝ DELTA NETWORK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE / EXTENDER SPT-POE/4G-POE-OUTDOOR-E 5-PORTOVÝ DELTA NETWORKSkladom19,58 EUR15,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 3 x RJ45 10/100/1000 Base-T + PoE (802.3af/at), 1 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink + vstup napájanie ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 4 Porty RJ-45 + PoE OUT, 10 / 100 / 1000 Mbps : 1 Port RJ45 (Uplink) + PoE IN ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W @ LAN 2 ... LAN 4 60 W @ LAN 1 |
| Maximálny celkový výkon: | 90 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plastová - Nástenná, visiaca |
| Napájanie: | 48 ... 56 V DC - Hi-PoE (802.3af/at/bt) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 129 x 90 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA NETWORK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





