- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- SWITCH POE APTI-POE0402-60W-ECO 4-PORTOVÝ
SWITCH POE APTI-POE0402-60W-ECO 4-PORTOVÝ
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE APTI-POE0402-60W-ECO 4-PORTOVÝSkladom29,83 EUR24,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 ( 4 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 4 x Port LAN & PoE, 10 / 100 Mbps : 2 x Port RJ45 (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE - Porty 1 ... 4 |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 1k |
| Správa: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | E+V - Extend On : 250 m @ 10 Mbps - Porty 1 ... 4 |
| Diódy LED: | Power, Extend, Link/Act, PoE |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Kovová |
| Napájanie: | 110 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 78 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Rozmery: | 200 x 122 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






