- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- SWITCH POE CS4006-4GT-60-V2 4-PORTOVÝ DAHUA
SWITCH POE CS4006-4GT-60-V2 4-PORTOVÝ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE CS4006-4GT-60-V2 4-PORTOVÝ DAHUASkladom77,55 EUR63,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100/1000 Base-T ( 1 x Hi-PoE + 3 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps : 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 60 W ; Vybrané vlastnosti: Switch sa ovláda cez web a cloud (aplikácia DoLynk Care) ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Správa: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Extend On : 250 m, 10 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 |
| Diódy LED: | Power, System, PoE, Link/Act |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Napájanie: | 53 V DC / 1.22 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 65 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 115 x 84 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





