- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- SWITCH POE DS-3E0106P-E/M(B) 4-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE DS-3E0106P-E/M(B) 4-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E0106P-E/M(B) 4-PORTOVÝ HikvisionSkladom89,74 EUR72,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 2 x RJ45 10/100 Base-T - Uplink, 4 x 10/100 Base-T ( 4 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 4 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 45 W ;
| Porty LAN: | |
| Diódy LED: | Power, PoE Max, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 4 Porty LAN & PoE |
| Správa: | ![]() |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 45 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Spínací výkon: | 1.2 Gbps |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 0.89 Mpps |
| Prevádzkové režimy: | |
| Ochrany: | Prepäťová ochrana : 6 kV |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Materiál: | Kov |
| Napájanie: | 54 V DC / 920 mA (adaptér je súčastou balenia) |
| Príkon v prevádzkovom režime: | max. 50 W |
| Spotreba energie v režime Standby: | < 3 W |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 121.1 x 83.1 x 27.6 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802941 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





