- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- SWITCH POE DS-3E0109P-E/M(C) 8-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE DS-3E0109P-E/M(C) 8-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E0109P-E/M(C) 8-PORTOVÝ HikvisionSkladom136,89 EUR111,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 9 x RJ45 10/100 Base-TX ( 8 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 8 Porty LAN & PoE, 10 / 100 Mbps - 1 Port Uplink ; Maximálny celkový výkon: 80 W ;
| Porty LAN: | 9 x RJ45 10/100 Base-TX ( 8 x PoE (802.3af/at) ) |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 80 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Správa: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 54 V DC / 1.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 170 x 95 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301803444 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





