- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- SWITCH POE DS-3E0310P-E/M(B) 8-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE DS-3E0310P-E/M(B) 8-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E0310P-E/M(B) 8-PORTOVÝ HikvisionSkladom126,40 EUR102,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 10/100 Base-TX ( 8 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 10/100/1000 Base-TX ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 8 Portov LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Porty Uplink ; Maximálny výstupný výkon: 30 W / port PoE ; Tabuľka MAC adries: 8k ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 80 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Správa: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | Režim napájania PoE : Zariadenie podporuje 8–pinové napájanie |
| Diódy LED: | Power, PoE Max, Link/Act PoE |
| Napájanie: | 54 V DC / 1.2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.555 kg |
| Rozmery: | 218 x 108 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301803223 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






