- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- SWITCH POE DS-3E1105P-EI/M-V2 4-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE DS-3E1105P-EI/M-V2 4-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E1105P-EI/M-V2 4-PORTOVÝ HikvisionSkladom92,65 EUR75,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x RJ45 10/100 Base-T - Uplink, 4 x 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 4 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 45 W ;
| Porty LAN: | |
| Štandardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE Max, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 4 Porty LAN & PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 45 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Napájanie: | 54 V DC / 0.92 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 121 x 83 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802981 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





