- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 16 portov
- SWITCH POE DS-3E1318P-EI(B) 16-PORTOVÝ SFP Hikvision
SWITCH POE DS-3E1318P-EI(B) 16-PORTOVÝ SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E1318P-EI(B) 16-PORTOVÝ SFP HikvisionSkladom382,37 EUR310,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 2 x port Combo: SFP (Base-X) / RJ45 (Base-T) 16 x RJ45 10/100 Base-T ( 16 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 16 Porty LAN & PoE 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Porty Uplink 1000 Mbps - 2 Porty SFP ; Maximálny celkový výkon: 230 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 230 W |
| Tabuľka MAC adries: | 16k |
| Správa: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | Zabraňovanie vzniku slučiek |
| Diódy LED: | Power, PoE Max, G1, G2 , Port Status, PoE Status |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 2.59 kg |
| Rozmery: | 440 x 221 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301803156 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





