- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 48 portov
- SWITCH POE DS-3E1528HP-SI-24P2T2F 24-PORTOVÝ SFP Hikvision
SWITCH POE DS-3E1528HP-SI-24P2T2F 24-PORTOVÝ SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E1528HP-SI-24P2T2F 24-PORTOVÝ SFP HikvisionSkladom1 073,72 EUR872,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 26 x RJ45 ( 24 x PoE (802.3af/at) ), 2 x port SFP ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 24 Porty LAN & PoE, 1000 Mbps - 2 Porty SFP - Uplink ; Maximálny celkový výkon: 370 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 370 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Správa: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max, 25 LAN/WAN, 26 LAN/WAN, 27 SFP, 28 SFP |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Kovová |
| Ochrany: | Proti prepätiu 6 kV - Porty PoE |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 2.81 kg |
| Rozmery: | 440 x 221 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301803251 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





