- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 48 portov
- SWITCH POE DS-3E1552P-SI 48-PORTOVÝ SFP Hikvision
SWITCH POE DS-3E1552P-SI 48-PORTOVÝ SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E1552P-SI 48-PORTOVÝ SFP HikvisionNie je skladom1 465,98 EUR1 191,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 48 x RJ45 ( 48 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 (Uplink), 2 x SFP (Uplink) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 48 Portov LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Porty RJ45 (Uplink), 1000 Mbps - 2 Porty SFP (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: 470 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 470 W |
| Spínací výkon: | 104 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 77.38 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 16k |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, RoHS, WEEE |
| Ochrany: | Proti prepätiu 6 kV - Porty PoE |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Žula |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | max. 500 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 4.21 kg |
| Rozmery: | 440 x 324 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802631 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





