- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 48 portov
- SWITCH POE DS-3T1528HP-SI-24P4F/NOPOWER 24-PORTOVÝ SFP Hikvision
SWITCH POE DS-3T1528HP-SI-24P4F/NOPOWER 24-PORTOVÝ SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3T1528HP-SI-24P4F/NOPOWER 24-PORTOVÝ SFP HikvisionSkladom1 175,91 EUR956,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x RJ45 ( 4 x PoE (802.3bt) + 20 x PoE (802.3af/at) ), 4 x port SFP ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 24 Porty LAN & PoE, 1000 Mbps - 4 Porty SFP - Uplink ; Maximálny celkový výkon: 480 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 480 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Správa: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max, 25 SFP, 26 SFP |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Kovová |
| Ochrany: | Proti prepätiu 6 kV - Porty PoE |
| Napájanie: | 48 ... 57 V DC - skrutkové svorky (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 2.86 kg |
| Rozmery: | 440 x 221 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802031 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





