- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- SWITCH POE, EXTENDER STG-SW-POE-4-120 4-PORTOVÝ STG
SWITCH POE, EXTENDER STG-SW-POE-4-120 4-PORTOVÝ STG
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE, EXTENDER STG-SW-POE-4-120 4-PORTOVÝ STGSkladom50,09 EUR40,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x LAN + PoE IN - Port LAN 1, 3 x LAN + PoE OUT - Porty LAN2 ... LAN4 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps ; Maximálny celkový výkon: 40 W ;
| Porty LAN: | |
| Štandardy: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Passive PoE |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | PoE, LAN |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 40 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Napájanie: | 44 ... 56 V DC @ LAN 1 |
| Kryt: | Plast |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.064 kg |
| Rozmery: | 73 x 62 x 30 mm (v bytovej jednotke) 68 x 51 x 21 mm (bez krytu) |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 82 mm (v bytovej jednotke) 26 mm (bez krytu) |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





