- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- SWITCH POE FS1010P 8-PORTOVÝ CUDY
SWITCH POE FS1010P 8-PORTOVÝ CUDY
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE FS1010P 8-PORTOVÝ CUDYSkladom39,57 EUR32,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ( 8 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 8 Porty LAN & PoE : 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 120 W ; Tabuľka MAC adries: 2k ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Počet vetrákov: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 120 W |
| Spínací výkon: | 2 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 1.488 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | ≤ 2 W (bez PoE) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| Rozmery: | 200 x 118 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





