- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 16 portov
- SWITCH POE FS1018PS1 16-PORTOVÝ SFP CUDY
SWITCH POE FS1018PS1 16-PORTOVÝ SFP CUDY
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE FS1018PS1 16-PORTOVÝ SFP CUDYNie je skladom81,59 EUR66,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 ( 16 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 16 Porty LAN & PoE : 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 200 W ; Tabuľka MAC adries: 2k ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Počet vetrákov: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 200 W |
| Spínací výkon: | 9.2 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 6.844 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Desktop / RACK, Kovová |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | ≤ 6 W (bez PoE) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 1.59 kg |
| Rozmery: | 270 x 182 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





