- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- SWITCH POE GS105P 4-PORTOVÝ CUDY
SWITCH POE GS105P 4-PORTOVÝ CUDY
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE GS105P 4-PORTOVÝ CUDYNie je skladom29,70 EUR24,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 ( 4 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ45 - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 4 Porty LAN & PoE : 1 Port Uplink ; Maximálny celkový výkon: 32 W ; Tabuľka MAC adries: 2k ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Počet vetrákov: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE Max |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 32 W |
| Spínací výkon: | 10 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 7.44 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Napájanie: | 54 V DC, 0.66 A |
| Spotreba energie: | 4 W (bez PoE) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 120 x 85 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






