- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- SWITCH POE GS2008PS2 8-PORTOVÝ SFP CUDY
SWITCH POE GS2008PS2 8-PORTOVÝ SFP CUDY
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE GS2008PS2 8-PORTOVÝ SFP CUDYSkladom148,51 EUR120,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ( 8 x PoE (802.3af/at) ), 2 x SFP - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 8 Porty LAN & PoE : 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 130 W ; Tabuľka MAC adries: 8k ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Počet vetrákov: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, System, PoE Status |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 130 W |
| Spínací výkon: | 20 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 14.88 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Desktop / RACK, Kovová |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 12 W (bez PoE) |
| Prevádzková teplota: | - 10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 1.10 kg |
| Rozmery: | 270 x 185 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






