- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 48 portov
- SWITCH POE GS5024PS4-400W 24-PORTOVÝ SFP+ CUDY
SWITCH POE GS5024PS4-400W 24-PORTOVÝ SFP+ CUDY
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE GS5024PS4-400W 24-PORTOVÝ SFP+ CUDYSkladom620,09 EUR504,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x RJ45 ( 24 x PoE (802.3af/at) ) 4 x Porty SFP+ ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 24 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 390 W ; Tabuľka MAC adries: 16k ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | SYS, PoE, Link/Act, Power |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 390 W |
| Spínací výkon: | 128 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 95.23 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 16k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Desktop / RACK, Kovová |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 33 W (bez PoE) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 4.240 kg |
| Rozmery: | 440 x 205 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





