- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 16 portov
- SWITCH POE GTX-B1-18-16G1SFP/X 16-PORTOVÝ SFP
SWITCH POE GTX-B1-18-16G1SFP/X 16-PORTOVÝ SFP
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE GTX-B1-18-16G1SFP/X 16-PORTOVÝ SFPSkladom130,95 EUR106,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 ( 16 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 - Uplink, 1 x Port SFP Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 16 x Port LAN & PoE + 2 x Port RJ-45 - Uplink ; Maximálny celkový výkon: 200 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps : 16 x Port LAN & PoE + 2 x Port RJ-45 - Uplink |
| Prevádzkové režimy: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE 802.3af/at - Porty 1 ... 16 |
| Maximálny celkový výkon: | 200 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Ochrany: | Proti prepätiu ± 4 kV |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 1.6 kg |
| Rozmery: | 310 x 205 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | GTX - Grid Telecommunication eXpert |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





