- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- SWITCH POE GTX-C1-5-4G1G/X 4-PORTOVÝ
SWITCH POE GTX-C1-5-4G1G/X 4-PORTOVÝ
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE GTX-C1-5-4G1G/X 4-PORTOVÝSkladom37,99 EUR30,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 ( 4 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ45 - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 4 x Port LAN & PoE + 1 x Port RJ-45 - Uplink ; Maximálny celkový výkon: 65 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE, Uplink |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps : 4 x Port LAN & PoE + 1 x Port RJ-45 - Uplink |
| Prevádzkové režimy: | ![]() |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE 802.3af/at - Porty 1 ... 4 |
| Maximálny celkový výkon: | 65 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 125 x 115 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | GTX - Grid Telecommunication eXpert |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





