- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- SWITCH POE HS4412-8ET-120 8-PORTOVÝ + 4 x SFP DAHUA
SWITCH POE HS4412-8ET-120 8-PORTOVÝ + 4 x SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE HS4412-8ET-120 8-PORTOVÝ + 4 x SFP DAHUASkladom194,35 EUR158,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ( 10/100 Base-T, 6 PoE (802.3af/at) + 2 PoE (802.3bt) / Hi-PoE / PoE (802.3af/at) ) 4 x Uplink ( port SFP - 1000 Base-X ) ; Maximálny celkový výkon: 120 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Správa: | ![]() |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 120 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 48 ... 57 V DC (adaptér je súčastou balenia) |
| Typ puzdra: | DIN |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 0.648 kg |
| Rozmery: | 152.9 x 110.4 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






