- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 16 portov
- SWITCH POE HS4420-16GT-190 16-PORTOVÝ + 4 x SFP DAHUA
SWITCH POE HS4420-16GT-190 16-PORTOVÝ + 4 x SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE HS4420-16GT-190 16-PORTOVÝ + 4 x SFP DAHUANie je skladom468,47 EUR380,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 ( 10/100/1000 Base-T, 14 PoE (802.3af/at) + 2 PoE (802.3bt) / Hi-PoE / PoE (802.3af/at) ) 4 x Uplink ( port SFP - 1000 Base-X ) ; Maximálny celkový výkon: 190 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Správa: | ![]() |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 190 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Certifikáty: | CE |
| Ochrany: | |
| Napájanie: | 53 V DC / 3.77 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Typ puzdra: | DIN |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| Rozmery: | 171 x 132 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





