- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 6 portov
- SWITCH POE IPB-5-10A-M2 5-PORTOVÝ ATTE
SWITCH POE IPB-5-10A-M2 5-PORTOVÝ ATTE
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE IPB-5-10A-M2 5-PORTOVÝ ATTESkladom125,76 EUR102,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x RJ45 10/100 Base-T - Uplink 5 x RJ45 10/100 Base-T - PoE (802.3af/at) / Passive PoE ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 5 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 90 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, LAN |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 5 Porty LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 90 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 190 ... 260 V AC - Zabudovaný impulzný zdroj |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| Rozmery: | 220 x 150 x 80 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





