- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- SWITCH POE LN-SGF822-120W-O 8-PORTOVÝ + SFP IP65 LANON
SWITCH POE LN-SGF822-120W-O 8-PORTOVÝ + SFP IP65 LANON
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE LN-SGF822-120W-O 8-PORTOVÝ + SFP IP65 LANONSkladom140,85 EUR114,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 2 x RJ45 / SFP 10/100/1000 Mbps - Uplink, 6 x RJ45 10/100/1000 Mbps + PoE (802.3af/at), 2 x RJ45 10/100/1000 Mbps + PoE (802.3af/at/bt) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Maximálny celkový výkon: 120 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, LAN |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 120 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Hmotnosť: | 1.35 kg |
| Rozmery: | 310 x 260 x 100 mm |
| Výrobca / Značka: | LANON |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





