- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 48 portov
- SWITCH POE NSW3000-25GT1GP1GC-POE-IN 24-PORTOVÝ SFP UNIVIEW
SWITCH POE NSW3000-25GT1GP1GC-POE-IN 24-PORTOVÝ SFP UNIVIEW
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE NSW3000-25GT1GP1GC-POE-IN 24-PORTOVÝ SFP UNIVIEWSkladom736,48 EUR598,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x RJ45 ( 24 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ45 - Uplink, 1 x SFP - Uplink, 1 x Combo: RJ45/SFP - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 1000 Mbps : 24 Porty LAN & PoE, 1000 Mbps : 1 Port LAN - Uplink, 1000 Mbps : 1 Port Combo: SFP / RJ45 - Uplink, 1000 Mbps : 1 Port SFP - Uplink ; Maximálny celkový výkon: 370 W ; Vybrané vlastnosti: Switch je spravovaný cez www - Prístup cez cloud (P2P) ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | G1/SFP1, G2, SFP2, PoE Max, Power, 24 x Link/Act, 24 x PoE |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE 802.3af/at |
| Maximálny celkový výkon: | 370 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 2.98 kg |
| Rozmery: | 440 x 245 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Výrobca / Značka: | UNIVIEW |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






