- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 48 portov
- Switch POE PFS4428-24GT-370 24-PORTOVÝ + SFP DAHUA
Switch POE PFS4428-24GT-370 24-PORTOVÝ + SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
Switch POE PFS4428-24GT-370 24-PORTOVÝ + SFP DAHUASkladom1 797,90 EUR1 461,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x port SFP 1000 Base-X, 24 x RJ45 10/100 Base-T ( 24 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 24 Porty LAN & PoE, 1000 Mbps - 4 Porty SFP ; Maximálny výstupný výkon: 30 W / port PoE ; Tabuľka MAC adries: 8k ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 370 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Správa: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, Console |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 3.94 kg |
| Rozmery: | 440 x 260 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






