- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- SWITCH PoE++ RG-NBS5300-8MG2XS-UP 8-PORTOVÝ SFP+ REYEE
SWITCH PoE++ RG-NBS5300-8MG2XS-UP 8-PORTOVÝ SFP+ REYEE
- Kompletné špecifikácie
SWITCH PoE++ RG-NBS5300-8MG2XS-UP 8-PORTOVÝ SFP+ REYEESkladom1 660,98 EUR1 350,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ( 8 x PoE (802.3af/at/bt) ), 2 x Port SFP - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10/100/1000/2500 Mbps - 8 x (RJ-45), 10 Gbps - 2 x Port SFP (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: 370 W ; Tabuľka MAC adries: 16k ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Počet vetrákov: | 2 |
| Diódy LED: | System, PoE, 1 ... 8 Link/Act, 9F ... 10F Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 90 W / port PoE - Porty 1 ... 8 |
| Maximálny celkový výkon: | 370 W |
| Spínací výkon: | 80 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 60 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 16k |
| Podpora mobilných telefónov: | Android: Ruijie Reyee aplikácia zadarmo iOS (iPhone): Ruijie Reyee aplikácia zadarmo |
| Prednastavená adresa IP: | 10.44.77.200 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC |
| Ochrany: | - 6 / 0 kV / port PoE - 6 / 6 kV (napájanie) |
| Kryt: | Rack 19", Kovová |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | max. 450 W (PoE, LAN) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| Rozmery: | 300 x 235 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | RUIJIE / REYEE |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





