- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 4 portov
- SWITCH POE S-64H 4-PORTOVÝ PULSAR
SWITCH POE S-64H 4-PORTOVÝ PULSAR
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE S-64H 4-PORTOVÝ PULSARSkladom132,81 EUR107,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100 Base-TX - PoE (802.3af/at), 2 x RJ45 10/100 Base-TX - Porty Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 Mbps - 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 60 W ; Kryt: Plast, IP56 ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 1k |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | Na kryte sú umiestnené káblové priechodky : |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 52 V DC / 1.15 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Plast, IP56 |
| Hmotnosť: | 1.25 kg |
| Rozmery: | 148 x 240 x 80 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






