- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 16 portov
- SWITCH POE S4220-16GT-240 16-PORTOVÝ SFP DAHUA
SWITCH POE S4220-16GT-240 16-PORTOVÝ SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE S4220-16GT-240 16-PORTOVÝ SFP DAHUASkladom1 085,07 EUR882,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 10/100/1000 Base-T ( 2 x Hi-PoE / PoE (802.3bt) + 14 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink, 2 x SFP 1000 Base-X - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 16 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps : 2 Porty RJ45 (Uplink), 1000 Mbps : 2 Porty SFP (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: ≤ 240 W ; Vybrané vlastnosti: Switch sa ovláda cez web a cloud (aplikácia DoLynk Care) ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.110 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Diódy LED: | Link, PoE, Power, System, 50 % PoE, 80 % PoE, 100 % PoE |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | ≤ 240 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Kovová |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC @ 50 ... 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 240 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 3.40 kg |
| Rozmery: | 440 x 300 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





