- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 16 portov
- SWITCH POE SF-116 16-PORTOVÝ SFP PULSAR
SWITCH POE SF-116 16-PORTOVÝ SFP PULSAR
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE SF-116 16-PORTOVÝ SFP PULSARSkladom316,21 EUR257,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 ( 16 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 / SFP - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 16 x Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 x RJ45 (Uplink), 1000 Mbps - 2 x SFP (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: 160 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE, Link/Act, Speed |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 160 W |
| Tabuľka MAC adries: | 16k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 100 - 240 V AC 50 / 60 Hz |
| Kryt: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 2.62 kg |
| Rozmery: | 441 x 225 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





