- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 6 portov
- SWITCH POE SF1006LP 6-PORTOVÝ, 4 PoE DAHUA
SWITCH POE SF1006LP 6-PORTOVÝ, 4 PoE DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE SF1006LP 6-PORTOVÝ, 4 PoE DAHUASkladom36,71 EUR29,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100 Base-T ( 4 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 10/100 Base-T - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 4 Porty LAN & PoE + 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 36 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 4 Porty LAN & PoE + 2 Porty Uplink |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 36 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Prevádzkové režimy: | Extend On : 250 m, 10 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| Rozmery: | 194 x 108 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





