- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- SWITCH POE SG-108 8-PORTOVÝ PULSAR
SWITCH POE SG-108 8-PORTOVÝ PULSAR
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE SG-108 8-PORTOVÝ PULSARSkladom166,53 EUR135,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 10/100/1000 Mbps - PoE (802.3af/at), 2 x RJ45 10/100/1000 Mbps - Porty Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 8 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 96 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE+ |
| Maximálny celkový výkon: | 96 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 52 V DC / 2.3 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.440 kg |
| Rozmery: | 190 x 105 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





