- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- Switch POE SG4006P 4-PORTOVÝ DAHUA
Switch POE SG4006P 4-PORTOVÝ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
Switch POE SG4006P 4-PORTOVÝ DAHUASkladom67,94 EUR55,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100/1000 Base-T ( 1 x Hi-PoE / PoE (802.3bt) + 3 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps : 2 Porty RJ45 (Uplink), ; Maximálny celkový výkon: 60 W ; Vybrané vlastnosti: Switch sa ovláda cez web a cloud (aplikácia DoLynk Care) ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.110 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Diódy LED: | Link / Act, PoE, Power, System |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Kovová |
| Napájanie: | 53 V DC 1.22 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 65 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Rozmery: | 130 x 90 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





