- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 6 portov
- SWITCH POE TL-SG1005P-PD 5-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH POE TL-SG1005P-PD 5-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE TL-SG1005P-PD 5-PORTOVÝ TP-LINKSkladom43,95 EUR35,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 5 x RJ45 ( 4 PoE+, 1 PoE++ ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 5 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 66 W ;
| Porty LAN: | 5 x RJ45 ( 4 PoE+, 1 PoE++ ) |
| Štandardy: | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, PoE (802.3af/at/bt) |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps : 5 Porty LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE+ |
| Maximálny celkový výkon: | 66 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Prevádzkové režimy: | 100 m, 1000 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | FCC, CE, RoHS |
| Napájanie: | PoE (802.3af/at/bt) |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 158 x 101 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






