- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 16 portov
- SWITCH POE TL-SG1016PE 16-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH POE TL-SG1016PE 16-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE TL-SG1016PE 16-PORTOVÝ TP-LINKSkladom176,55 EUR143,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 ( 8 PoE+ ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 8 Port LAN + 8 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 150 W ;
| Porty LAN: | 16 x RJ45 ( 8 PoE+ ) |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps : 8 Port LAN + 8 Porty LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE+ |
| Maximálny celkový výkon: | 150 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Prevádzkové režimy: | 100 m, 1000 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 |
| Vybrané vlastnosti: | - Priorita QoS/DSCP založená na štandarde IEEE 802.1p - Obmedzenie rýchlosti prenosu - Funkcia Storm Control |
| Certifikáty: | FCC, CE, RoHS |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50/60 Hz (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 100 x 98 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






