- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 16 portov
- SWITCH POE TL-SG2218P 16-PORTOVÝ SFP TP-LINK
SWITCH POE TL-SG2218P 16-PORTOVÝ SFP TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE TL-SG2218P 16-PORTOVÝ SFP TP-LINKSkladom387,27 EUR314,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 2x port SFP - Uplink 10/100/1000 Mb/s, 16x RJ45 - 10/100/1000 Base-TX + PoE (802.3af/at) ; Prenosová rýchlosť: 10/100/1000 Mbps : 16 Portov LAN 1000 Mbps : 2 Porty SFP ; Maximálny celkový výkon: 150 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, 1000 Mbps, PoE, PoE Max, System |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 150 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Kovová |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Certifikáty: | FCC, CE, RoHS |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC / 50 ... 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 9.7 W max. 181.4 W ( PoE 150 W ) |
| Hmotnosť: | 2.39 kg |
| Rozmery: | 440 x 180 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





