- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 48 portov
- SWITCH POE USW-24-POE 24-PORTOVÝ SFP UBIQUITI / UniFi
SWITCH POE USW-24-POE 24-PORTOVÝ SFP UBIQUITI / UniFi
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE USW-24-POE 24-PORTOVÝ SFP UBIQUITI / UniFiSkladom600,18 EUR487,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x RJ45 ( 16 x PoE (802.3af/at) ), 2 x Port SFP - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 16 x Port LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps : 8 x Port LAN, 1000 Mbps : 2 x Port SFP - Uplink ; Maximálny celkový výkon: 95 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 32 W / port PoE+ - Porty 1 ... 16 |
| Maximálny celkový výkon: | 95 W |
| Správa: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, Speed |
| Certifikáty: | CE, FCC, IC |
| Kryt: | Kovová, Desktop |
| Ochrany: | Contact/Air (ESD/EMP) : ± 16 kV / ± 12 kV |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 25 W (bez PoE) |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 3.1 kg |
| Rozmery: | 442 x 200 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI / UniFi |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





