- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 6 portov
- SWITCH POE XPOE-6-11-S2 5-PORTOVÝ ATTE
SWITCH POE XPOE-6-11-S2 5-PORTOVÝ ATTE
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE XPOE-6-11-S2 5-PORTOVÝ ATTESkladom93,29 EUR75,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x RJ45 10/100 Base-T - Uplink 5 x RJ45 10/100 Base-T, PoE 802.3af/at / Passive PoE ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 5 Portov LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 50 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, LAN |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 5 Portov LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 50 W |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 10 ... 56 V DC |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 158 x 118 x 77 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





