- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH SF1008-EUR 8-PORTOVÝ DAHUA
SWITCH SF1008-EUR 8-PORTOVÝ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH SF1008-EUR 8-PORTOVÝ DAHUASkladom12,64 EUR10,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps ; Rýchlosť presmerovania paketov: 1.1904 Mpps ; Tabuľka MAC adries: 2k ;
| Porty LAN: | 8 x RJ4510/100 Base-T |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 8 Portov LAN |
| Spínací výkon: | 1.6 Gbps |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 1.1904 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Prednastavená adresa IP: | ![]() |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 0.75 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 134 x 56 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





