- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH SG1008L-EUR 8-PORTOVÝ DAHUA
SWITCH SG1008L-EUR 8-PORTOVÝ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH SG1008L-EUR 8-PORTOVÝ DAHUASkladom19,59 EUR15,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Rýchlosť presmerovania paketov: 11.904 Mpps ; Tabuľka MAC adries: 2k ;
| Porty LAN: | 8 x RJ45 |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps : 8 Portov LAN |
| Spínací výkon: | 16 Gbps |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 11.904 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Prednastavená adresa IP: | ![]() |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Desktop, Plastová |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 3.0 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| relatívna vlhkosť: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 132.9 mm x 62.4 mm x 24.0 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





