- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH TL-ES205G 5-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH TL-ES205G 5-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH TL-ES205G 5-PORTOVÝ TP-LINKSkladom35,74 EUR29,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 5 x (RJ45) 10/100/1000 Mbps ; Prenosová rýchlosť: 10/100/1000 Mbps - Gigabit Ethernet ; Rýchlosť presmerovania paketov: 7.4 Mpps ; Vybrané vlastnosti: Podpora VLAN ; Spotreba energie: ≤ 3 W ;
| Porty LAN: | 5 x (RJ45) 10/100/1000 Mbps |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | 10/100/1000 Mbps - Gigabit Ethernet |
| Spínací výkon: | 10 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 7.4 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Certifikáty: | CE |
| Počet vetrákov: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | Protipožiarna ochrana ± 6 kV |
| Napájanie: | 5 V DC / 0.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 3 W |
| Hmotnosť: | 0.285 kg |
| Rozmery: | 100 x 98 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







