- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- Switche
- SWITCH TL-LS1005G 5-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH TL-LS1005G 5-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH TL-LS1005G 5-PORTOVÝ TP-LINKSkladom16,06 EUR13,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 5 x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
| Porty LAN: | 5 x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps - Gigabit Ethernet |
| Jumbo Frame: | 16 kB |
| Tabuľka MAC adries: | 2 k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Kryt: | Plastová, Desktop |
| Napájanie: | 5 V DC / 600 mA (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 3.7 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 90 x 72 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





