- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- Switche
- SWITCH TL-SF1016D 16-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH TL-SF1016D 16-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH TL-SF1016D 16-PORTOVÝ TP-LINKSkladom35,20 EUR28,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10/100 Base-TX ;
| Porty LAN: | 16 x RJ45 |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10/100 Base-TX, 16 Portov LAN - Fast Ethernet |
| Tabuľka MAC adries: | 1k |
| Certifikáty: | FCC, CE Mark, RoHS |
| Napájanie: | 9 V DC / 0.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Plastová, Desktop |
| Hmotnosť: | 0.40 kg |
| Rozmery: | 201 x 143 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





