- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- Switche
- SWITCH TL-SG1008D 8-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH TL-SG1008D 8-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH TL-SG1008D 8-PORTOVÝ TP-LINKSkladom28,34 EUR23,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation ; Prenosová rýchlosť: 1000 Mbps ;
| Porty LAN: | 8x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 1000 Mbps - Gigabit Ethernet |
| Tabuľka MAC adries: | 4k |
| Certifikáty: | FCC Class B, CE Mark |
| Napájanie: | 9 V DC / 850 mA |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 180 x 90 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





