- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- Switche
- SWITCH TL-SG1016D 16-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH TL-SG1016D 16-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH TL-SG1016D 16-PORTOVÝ TP-LINKSkladom86,54 EUR70,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation ; Prenosová rýchlosť: Full Duplex: IEEE802.3x,Half Duplex: Back Pressure ;
| Porty LAN: | 16x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Kryt: | RACK 19", 1U |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | Full Duplex: IEEE802.3x,Half Duplex: Back Pressure |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Certifikáty: | FCC Class B, CE Mark |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC / 0.6 A |
| Hmotnosť: | 1.48 kg |
| Rozmery: | 295 x 184 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





