- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH TL-SG1016DE 16-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH TL-SG1016DE 16-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH TL-SG1016DE 16-PORTOVÝ TP-LINKSkladom94,33 EUR76,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation ; Prenosová rýchlosť: 10/100/1000 Mbps ;
| Porty LAN: | 16x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation |
| Správa: | ![]() |
| Kryt: | RACK 19", 1U |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10/100/1000 Mbps : 16 Portov LAN |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | FCC, CE, RoHS |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50/60 Hz |
| Hmotnosť: | 1.13 kg |
| Rozmery: | 295 x 184 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






